3 دلیل برای سفر به گرجستان

نام شهر : تفلیس

تور مسافرتی گرجستان تلفیقی از اروپا و آسیا

رفته رفته به پایان فصل تابستان نزدیک می شویم، و مسافرت ها و تورهای مسافرتی تابستانی به پایان خود می رسند، اما این به معنی خداحافظی با مسافرت نیست، فصل پاییز یکی از زیباترین فصل های سال است، و هزاران جاذبه توریستی مخصوص فصل پاییز وجود دارد که می تواند شما را برای سفر در این فصل هیجان زده کند.

یکی از مقاصد توریستی که اخیرا از طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است، تور مسافرتی گرجستان است، معمولا در این تور مسافرتی به دو شهر تفلیس(پایتخت) و باتومی، می روید و از جاذبه های آن بازدید می کنید، اگر در حال حاضر قصد سفر دارید و می خواهید در این 2 هفته باقی مانده از تابستان به سفری به یاد ماندنی بروید، پیشنهاد تفرج به شما تور گرجستان است.

3 دلیل برای سفر به گرجستان

  1. طبیعت وصف نشدنی

تور مسافرتی

کافی است که هنگام رفتن از تفلیس به باتومی به بیرون از پنجره اتوبوس نگاه کنید، منظره های گرجستان باورنکردنی هستند، منظره هایی که هرگز در عمرتان ندیده اید، دشت ها و کوه های سرسبز، آسمان فیروزه ای، دریاچه ها و رودخانه های زیبا، همه در گرجستان وجود دارند.

  1. مردمان مهربان

تور مسافرتی

اگر به کشورهای زیادی سفر کرده اید، و تعاملات زیادی با انسان ها داشته اید، مطمئن باشید که مهربان تر و خوش برخوردتر از مردمان گرجستان جایی نخواهید یافت، به طوری که اصلا احساس نمی کنید که در حال صبحت با یک غریبه هستید، مردم گرجستان با حوصله به سوال های شما جواب می دهند، و همیشه با مهربانی و لبخند با شما برخورد می کنند.

  1. غذای و نوشیدنی خوشمزه و ارزان

تور مسافرتی

مطمئنا یکی از معیارهای مهم مسافرین برای سفر به یک کشور غذا و نوشیدنی خوشمزه و ارزان است، در گرجستان به راحتی می توانید نوشیدنی های محلی لذیذ و ارزان پیدا کنید، غذاهای گرجستان نیز خوشمره و لذیذ هستند، در اغلب غذاهای این کشور از گوشت بره و گوساله استفاده می شود.