دنیای زیر آب لنکاوی

نام شهر : لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی (Underwater World Langkawi) در انتهای جنوبی سینانگ پانتای تقریبا در مرز Pantai Tengah در کنار مرکز خرید زون واقع شده و با مساحتی بیش از شش جریب بزرگ ترین آکواریوم مالزی می باشد. دنیای زیر آب لنکاوی که شهرت فراوانی دارد دارای تونلی 15 متری در زیر آب است و با هدف دانش، آموزش، سرگرمی و توجه به حفظ محیط زیست بر پا شده است که امروزه این مکان بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری برای مسافران تور مالزی به شمار می آید. اگر به همراه خانواده و فرزندان به مالزی و لنکاوی سفر کرده باشید دنیای زیر آب می تواند یکی از بهترین مکان ها برای گشت و گذار، تفریح و سرگرمیتان باشد.

 

دنیای زیر آب مالزی که از جاذبه های گردشگری لنکاوی می باشد بیش از ۵۰۰۰ نوع حیوان آبزی را در بیش از صد مخزن شیشه ای به حجم های متفاوت در خود جای داده است. بارزترین مخزن دنیای زیر آب، مخزن یا آکواریم بزرگ است که آبزیان بزرگی مانند کوسه، استینگ رای (نوعی ماهی پهن برقی گزنده)، مارماهی و لاک پشت سبز در آن دیده می شود. در این مجموعه یک کریدور جدید ساخته شده که در آن می توان آخرین و جدید ترین حیوانات آورده شده به این محل را تماشا کرد به طور مثال می توان پنگوئن ها و خوک های آبی، راک هوپر قطب جنوب و پنگوئن پا سیاه را مشاهده کرد که در سنین مختلف دیده می شوند و برای بازدیدکنندگان جالب خواهند بود. در این آکواریوم یک پنجره شیشه ای نیز به طرف داخل دریا به طول ۱۵ متر با هدف دانش، آموزش، سرگرمی و توجه به حفظ محیط زیست باز شده است و تماشاگران می توانند از آن زندگی جذاب و پر تنوع موجودات اعماق دریا را به نظاره بنشینند.

 

در ساعات ۱۰:۳۰ صبح و ۳:۳۰ بعد از ظهر به آبزیانی که در دنیای زیر آب لنکاوی هستند غذا داده می شود که تماشای این لحظه می تواند بسیار لذت بخش باشد. همچنین نمایش های مدرنی با دستگاه های سه بعدی در اینجا ارائه می شود که حیات دریایی جزیره را در معرض دید قرار می دهد. در سفر به لنکاوی بازدید از دنیای زیر آب را که یکی از برترین دیدنی های لنکاوی است را فراموش نکنید.

 

اطلاعت دنیای زیر آب لنکاوی

  • نام لاتین دنیای زیر آب: Underwater World Langkaw
  • آدرس دنیای زیر آب: Kampung Buku Malaysia, Lubuk Semilang, Kedah, 07000 Langkawi, Malaysia

 

 

 دنیای زیر آب لنکاوی

 

دنیای زیر آب لنکاوی

 

دنیای زیر آب لنکاوی

 

دنیای زیر آب لنکاوی