هتل رکسوس سان گیت آنتالیا

نام شهر : آنتالیا

هتل رکسوس سان گیت آنتالیا

در سفر به ترکیه یکی از شهرهای گردشگر پذیر شهر آنتالیاست، این شهر توریستی که بین رشته‌ کوه های توروس و دریای مدیترانه واقع شده است، جمعیت استان آنتالیا در حدود دو میلیون نفر است که در جنوب غرب کشور ترکیه قرار گرفته است. از شهرستان‌ های معروف این استان می توان به دمره، آق‌ سقی، آق‌سو، آلانیا، دوشمه‌ آلتی، المالی، فینیکه، غازی ‌پاشا، گون‌ دوغموش، ابرادی، کاش، کمر، کپز، قونیه‌ آلتی، قورقوتلی، قوملوجا، ماناوگات، مراد‌پاشا و سریک اشاره کرد.

 

شهر آنتالیا به دلیل قرار گیری در فضایی مدیترانه ای زمستان های معتدل و بارانی و تابستان های گرم و خشک دارد، این شهر به نوعی ساحلی نیز قلمداد می شود که تابستان های گرم و طولانی دارد، به همین علت بیشترین گردشگران برای تجربه ی ورزش های آبی پا به آنتالیا می گذارند. با طی کردن مسیری زیبا به سمت جنوب غرب آنتالیا بعد از چهل دقیقه به شهر بلدیبی خواهید رسید، از سمت شهر کمر نیز راه آسان تر و کوتاه تری برای دسترسی به این شهر خواهید داشت. آب و هوای کوهستانی به علاوه ی نارنجستان ها به همراه پوشش گیاهی فوق العاده فضایی دل انگیز را برای شما بوجود خواهد آورد.

 

از مهم ترین انتخاب ها در سفر به ترکیه و شهرهای ساحلی انتخاب یک شهر مناسب همراه با امکانات رفاهی قابل توجه است، شهر بلدیبی که یک شهری دنج برای علاقمندان به طبیعت گردی و آرامش ساحلی است هتلی زیبا دارد، هتل رکسوس سان گیت آنتالیا که در منطقه ی بلدیبی تاسیس شده همان هتلی است که هر گردشگری در سفر خود به دنبال آن است. هتل سان گیت آنتالیا اولین هتل از نظر تعداد اتاق در ترکیه قلمداد می شود، و از نظر وسعت در جایگاه دوم قرار می گیرد. تنها هتلی که در ترکیه دارای اسکله اختصاصی است همین هتل سان گیت است که می توانید با کشتی مسافرتی و یا شخصی به آن مراجعه کرد، از جمله فاکتورهای این هتل می توان به پاسخگویی بیست و چهار ساعته ی عوامل این هتل اشاره کرد. از دیگر خدمات رفاهی این هتل می توان به فکس و تلفن و اینترنت اشاره کرد. کیفیت بالای خدمات رسانی به علاوه ی آب و هوای مناسب این هتل را یکی از انتخاب های مهم در بین هتل های آنتالیا قرار می دهد. هتل  رکسوس سان گیت آنتالیا پنج ستاره است و از نظر عوامل و شرایط در بهترین حالت خود قرار دارد، نحوه ی قرار گیری این هتل در ساحل زیبا و با شکوه کمر موجب شده تا چشم انداز هر اتاق این هتل بی نظیر باشد. فضای مثبت و قابل استفاده ی این هتل چیزی در حدود دویست و پنجاه هزار متر مربع است که یک کیلومتر خط ساحلی نیز داراست. برای تماشای شهر بلدیبی می توانید از بالکن هر اتاق این مجموعه استفاده کنید. اتاق های این هتل دارای تلویزیون های ماهواره ای، میز کار و مینی بار، حمام همراه با لوازم شخصی است. برای دسترسی به مرکز آنتالیا و بازدید از جاذبه های توریستی این شهر با خودرو سی و پنج دقیقه فاصله دارید، همچنین فاصله تا فرودگاه چهل و دو کیلومتر است. در هتل رکسوس سان گیت می توانید از سالن بدنسازی، زمین تنیس و سالن بولینگ نیز بهره ببرید.