موناکو بهشت ثروتمندان

نام شهر : پاریس

موناکو دومین کشور کوچک جهان و یکی از لوکس ترین مکان های توریستی دنیاست.

موناکو با وسعت 1/95 کیلومتر مربع از اوایل قرن بیستم تبدیل به مرکز تجمل و زرق و برق و محل تجمع ثروتمندان و سرشناس ترین افراد برای تفریح شده و از این جهت بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مسابقات اتومبیلرانی جایزه بزرگ فرمول 1 که از سال 1929 هر ساله در این کشور برگزار میگردد شهرت جهانی دارد.

زبان رسمی موناکو فرانسوی و واحد پول آن یورو میباشد.

 

monaco

آب و هوای موناکو

موناکو در طول سال آب و هوای معتدلی دارد.گرم ترین ماه های سال جولای و آگوست و سردترین و پربارش ترین ماه های سال ژانویه و فوریه است.

بهترین زمان برای سفر به موناکو در بهار و پاییز در ماه های آوریل و اکتبر است.در این وقت سال ضمن آب و هوای خوب هزینه ها از جمله نرخ هتل ها بسیار ارزانتر از سایر مواقع سال است.هر چند در این ایام موناکو خلوت است و رفت و آمد و زرق و برق همیشه را ندارد.

هزینه سفر به موناکو

موناکو مقصد بسیار گرانی برای سفر است اما با مدیریت و برنامه ریزی هوشمندانه میتوان هزینه ها را تا حد امکان کاهش داد.بعنوان مثال استفاده از وساِئط نقلیه عمومی و پیاده روی بیشتر،صرف غذا در رستوران های معمولی و بومی،اقامت در هتل های ارزان و استفاده از مکانهای دیدنی که بازدید رایگان دارند.

مون کارلو

مون کارلو یکی از جاذبه های اصلی موناکو در یک پرتگاه صخره ای در شمال بندر موناکو واقع شده.این منطقه گرانترین و لوکس ترین امکانات سیاحتی و گردشگری را در خود جای داده و سالانه اشخاص ثروتمند و سرشناس بسیاری به آن رفت و آمد دارند.مون کارلو بهترین مکان برای درک زندگی پر تجمل و لوکس این افراد است.

 

montecarlo