مالدیو و جاذبه های آن

نام شهر : مالدیو

مالدیو و جاذبه های آن

شاید نام مالدیو برای شما آشنا نباشد، جای تعجبی هم وجود ندارد، مطمئنا اگر با کشور مالدیو آشنا نباشید نمی توانید آن را روی نقشه یا کره زمین پیدا کنید. امتحانش مجانی است، همین حالا گوگل مپ را باز کنید و کشور مالدیو را جستجو کنید، تا با دیدن نتایج، شگفت زده شوید.

 

مالدیو یک کشور جزیره ای در اقیانوس هند است و در جنوب غربی هند واقع است. از جزیره های نزدیک آن می توان به کشور سریلانکا اشاره کرد که خود یکی از مقاصد تورهای مسافرتی این روزهای ایران و اقصی نقاط دنیا است. پایتخت کشور مالدیو، شهر ماله است که دارای فرودگاه مدرن و مجهزی است. همچنین شهر ماله با کشور سریلانکا دارای مرز آبی می باشد. شهر ماله مهمترین شهر تجاری کشور مالدیو است. در تصویر زیر می توانید نمایی از شهر ماله را تماشا کنید.

تور مسافرتی

مهمترین صنعت کشور مالدیو، گردشگری آن است، حدود 70 تا 90 درصد درآمد این کشور از توریست های خارجی آن به دست می آید. همجنین در چند سال اخیر در کشور ما تور مسافرتی مالدیو به یکی از تورهای مسافرتی پرطرفدار تبدیل شده است. برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی مالدیو و تورهای مسافرتی دیگر شما می توانید از قسمت تورها در وبسایت تفرج دیدن نمایید.

تور مسافرتی

به دلیل اینکه مالدیو یک کشور جزیره است است، اکثر جاذبه های آن سواحل جزایر آن است. جزایری مانند جزیره ولیگاندو، مارادو، یوتیمو، هولهوماله، مافوشی، تولوسودو، فووامولا، آلماتا، هیتادو، کوردو و دیگرا جزایر استوایی آن، این جزایری که نام برده شد اغلب دارای سواحلی با شن های سفید و آب های آبی رنگ زیبا است این سواحل آرام و لذت بخش هستند.

تور مسافرتی

اما اکثر توریست هایی که به جزایر مالدیو سفر می کنند بیشتر برای شنا کردن و غواصی در صخره مرجانی بانانا است، غواصی بر روی این صخره رنگارنگ بسیار لذت بخش است. در حین غواصی می توانید بسیاری از زیست های آبی جذاب و خارق العاده را تماشا کنید.

تور مسافرتی