شهر ساحلی کمر (Kemer) آنتالیا

نام شهر : آنتالیا

شهر ساحلی کمر آنتالیا

شهر ساحلی کَمَر Kemer در فاصله 42 کیلومتری استان آنتالیا واثع شده است. در طول این مسیر 42 کیلومتری چشم اندازهای بسیار زیبا وجود دارد. در شهر کمر اقامتگاهی احاطه شده با مناظر بدیع و زیبا طراحی گردیده که محیطی ایده آل را برای گذراندن تعطیلات گردشگران آنتالیا بوجودآورده است. شهر کمر در واقع یک روستای بسیار جذاب در حومه کوه های توروس است نه به معنای واقعی روستا جمعیت کمر تقریبا حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر است و دارای ۵۲ کیلومتر ساحل اختصاصی در منطقه آنتالیا است. در منطقه کمر جنگل، دریا و کوه ترکیبی شگفت انگیز با یکدیگر دارند و یک محیط ایده آل و فوق العاده برای تعطیلات در آنتالیا برای شما در منطقه کمر فراهم شده است.

جاذبه ها و تفریحات منطقه کمر آنتالیا

تفریحگاه مجهز و ساحلی کمر به افراد علاقمند به ورزش های آبی از جمله قایقرانی و دریانوردی این امکان را می دهد تا به خلیج ها و سواحل بکر موجود در منطقه جنوبی شهر رفته و از مناظر دیدنی آن لذت ببرند. در قسمت شمالی این تفریحگاه پلکان هایی تعبیه گردیده است که شما را مستقیماً به ساحل متصل می کند. ساحل منطقه کمر ساحلی با پرچم آبی است. واژه پرچم آبی از سوی اتحادیه اروپا اعطا گردیده و درمعنای مناطقی که دارای سواحل پاک و تمیز هستند استفاده می گردد. بهترین جذابیت شهر کمر، زیبایی های طبیعی آن است؛ علاوه برآن دیوار شهر و دروازه هادریان بقایای تاریخی به سبک رومی هاست که در این شهر برجای مانده و مورد توجه و علاقه گردشگران است.

شهر پر رفت و آمد و مدرن کمر دارای  باشگاه های تفریحی و فرهنگی پر جنب و جوش با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سواحل پرچم آبی و تفرجگاه ساحلی با قایق های بادبانی است. روستاها محبوب ساحلی مانند Beldibi، Göynük، Kiris، Çamyuva، Çayova، Aslanbucak، Kuzdere، Beycik و Çirali نیز گزینه های شب گردی هیجان انگیز و مفرحی برای توریست های آنتالیا و منطقه کمر می باشند.

 

شهر ساحلی کمر آنتالیا

 

شهر ساحلی کمر آنتالیا

 

شهر ساحلی کمر آنتالیا

 

شهر ساحلی کمر آنتالیا