سریلانکا را بهتر بشناسید (قسمت سوم)

نام شهر : کلمبو

سریلانکا  را بهتر بشناسید (قسمت سوم)

 

این قسمت از مجموعه سه قسمتی "سریلانکا را بهتر بشناسید" قسمت پایانی این سری از پست های معرفی جاذبه این جزیره دوست داشتنی است. البته این به این معنی نیست که ما به کلی سریلانکا را به شما معرفی کرده ایم و دیگر جاذبه خاصی برای دیدن در سریلانکا وجود ندارد. جای جای این جزیره دیدنی است و ما تنها جاذبه های معروف سریلانکا که اغلب مورد بازدید توریست ها و گردشگران قرار می گیرد را به شما معرفی کرده ایم، البته ممکن است که در آینده پست هایی برای معرفی کامل تر جاذبه های سریلانکا داشته باشیم.

تورهای مسافرتی سریلانکا به تازگی به یکی از پرطرفدار ترین تورهای مسافرتی آسیای شرقی و خاور میانه تبدیل شده اند، برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی سریلانکا و دیگر مقاصد مسافرتی در وبسایت تفرج به قسمت تورها سر بزنید.

 

  1. پولون نارووا

تور مسافرتی

پولون نارووا به معنی خرابه های زیبا است، شاید در ادبیات های دیگر صفت زیبا با این اسم آورده نشود، اما پولون نارووا دومین پادشاهی باستانی در سریلانکا است. این شهر باستانی زمانی محل داد و ستد اشیاء عجیب و غریب بوده است. اگر به سریلانکا سفر کردید، بازدید از این شهر باستانی را فراموش نکنید.

 

  1. کندی

تور مسافرتی

کندی دومین شهر بزرگ در سریلانکا است و دروازه ورود به ارتفاعات و مناطق استوایی سریلانکا است که در آنها چای و کائوچو کشت می شود. کندی شهر  معبد دندان مقدس است که یکی از مقدس ترین معابد بودایی به حساب می آید.

 

  1. سیگیریا

تور مسافرتی

بازدید از سیگیریا در لیست همه باستان شناسانی که به سریلانکا سر می زنند، دیده می شود. این شهر باستانی بر روی یک شیب تند ساخته شده است که در ارتفاع 180 متری قرار دارد. این فلات به صخره شیر مشهور است. دسترسی به این صخره از طریق جنگل های اطراف آن امکان پذیر است. بعضی ها به سیگیریا یکی از عجایب هشت گانه جهان می گویند.