سریلانکا را بهتر بشناسید (قسمت دوم)

نام شهر : کلمبو

سریلانکا  را بهتر بشناسید (قسمت دوم)

 

 در قسمت قبلی مجموعه سه قسمتی "سریلانکا را بهتر بشناسید" کمی درباره کشور سریلانکا و موقعیت آن بر روی این کره خاکی به همراه سه جاذبه زیبای آن صحبت کردیم، این جزیره دوست داشتنی به تازگی به یکی از پرطرفدارترین و پر تردد ترین مقاصد توریستی در دنیا تبدیل شده است. البته نا گفته نماند که اکثر این گردشگران متعلق به کشورهای اطراف آن هستند و از قاره آمریکا و اروپا به ندرت توریست ها به این کشور سفر می کنند.

 

در چند سال اخیر نیز تور مسافرتی سریلانکا در کشورمان طرفداران خاص خود را پیدا کرده است، برای کشور سریلانکا تورهای مسافرتی متنوعی ارائه می شوند، مطمئنا برنامه این تورهای مسافرتی با یکدیگر متفاوت است. اما به دلیل سهولت در حمل و نقل در سریلانکا، معمولا در تورهای مسافرتی ارائه شده شما می توانید از تمام جاذبه های مشهور این جزیره دیدن نمایید. برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی در تفرج، کافی است که در وبسایت تفرج به بخش تورها سر بزنید.

 

  1. آنورادهاپورا

تور مسافرتی

آنورادهاپورا یک شهر باستانی مقدس است که دور درخت انجیر بودا ساخته شده است. تاریخ این جاذبه به سه قرن پیش از میلاد باز می گردد. این شهر به دست راهبه های بودایی ساخته شد. این جازبه تاریخی و بازمانده های آن برای مشاهده عموم و افراد، به خصوص توریست ها آزاد و رایگان است.

 

  1. کلمبو

تور مسافرتی

شهر کلمبو از حدود دو هزار سال پیش تا به حال پایتخت سریلانکا بوده است، آن هم به دلیل اسکله تجاری اش که رابط بین تجارت ایتالیا با چین بوده است. کلمبو شهر محبوب توریست ها و گردشگران است در سریلانکا است و معمولا تمامی توریست هایی که به سریلانکا سفر می کنند، چند شبی را در شهر کلمبو اقامت می گزینند.

 

  1. میریسا

تور مسافرتی

اگر به دنبال گذراندن تعطیلات در یک ساحل استوایی هستید، میریسا دقیقا همان چیزی است که به دنبالش می گردید. شن های طلایی، نخل های نارگیل، و از همه مهمتر زیباترین غروب خورشید را در جزیره سریلانکا را فقط در میریسا می توانید پیدا کنید.