سریلانکا را بهتر بشناسید (قسمت اول)

نام شهر : کلمبو

سریلانکا  را بهتر بشناسید (قسمت اول)

تور مسافرتی

سریلانکا را شاید در فیلم های سینمایی آسیای جنوبی و جنوب شرقی دیده باشید، اما مطمئنا نمی دانستید که این سواحل زیبا، حیوانات دوست داشتنی، منظره های بی نظیر متعلق به این جزیره بهشتی در جنوب آسیا است. این جزیره در جنوب شبه قاره هند قرار دارد، و به دلیل بافت زیستی سبز و آب و هوای معتدل هر ساله توریست ها و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.

 

در این سال های اخیر نیز در کشور ما تورهای مسافرتی سریلانکا با مقصد دو شهر کلمبو و کندی برای گردشگران ایرانی ارائه شده است، همچنین تورهای مسافرتی به صورت ماجراجویانه ارائه می شوند که برنامه تور آن بسیار جذاب و هیجان انگیز است. برای مشاهده تورهای مسافرتی سریلانکا و دیگر مقاصد توریستی در وبسایت تفرج به بخش تورها سر بزنید.

 

  1. پارک ملی یالا

تور مسافرتی

در پارک ملی یالا هر جا را که تماشا کنید حیوانات را می بینید، این زمین و آسمان این پارک را حیوانات و پرندگان تسخیر کرده اند. این پناهگاه حیات وحش چیزی حدود 240 کیلومتر از کلمبو فاصله دارد، حیوانات جذاب زیادی در این پارک وجود دارند، مانند فیل، بوفالو آبی و پلنگ ها.

 

  1. بنتوتا

تور مسافرتی

بنتوتا یک شهرک چند منظوره توریستی در سواحل جنوبی سریلانکا است، همچنین یکی از مشهورترین سواحل سریلانکا است.در سواحل بنتوتا درخت های نارگیل به چشم می خورند، همچنین غروب خورشید در این سواحل بسیار دیدنی است. معمولا تفریحات و ورزش های آبی مانند موج سواری و غواصی و شنا در این سواحل به وفور انجام می شوند.

 

  1. نووارا الیا

سریلانکا به خاطر چای خود در جهان مشهور است. و هیچ جایی بهتر دیدن و یاد گرفتن درباره چای در سریلانکا به غیر از نووارا الیا نیست. نووارا الیا پایتخت کشت چای در سریلانکا است. اگر به سریلانکا مسافرت کردید، حتما از مزارع چای نووارا الیا دیدن کنید.