رستورانی عجیب در سنگاپور، رستوران بیمارستانی

نام شهر : سنگاپور

رستورانی عجیب در سنگاپور، رستوران بیمارستانی

رستوران های متفاوت و متنوعی در سراسر دنیا وجود دارند، رستوران‌های دریایی، بعضی غذاهای خاص سرو می‌کنند و برخی از حیوانات زنده و گوشت تازه برای سرو غذاهای‌شان استفاده می‌کنند، اما رستوران عجیبی در سنگاپور وجود دارد که حسی از بیمارستان را به مشتریان القا می‌کند. اگر به تجربه های متفاوت علاقمند هستید، در تور سنگاپور سری به این رستوران بزنید.

سرو گوشت داخل ظروف اتاق عمل، یا خوردن نوشیدنی در لوله‌های آزمایشگاهی شاید خوشایند نباشد، اما بسیاری از مردم برای تجربه جدید حتی از کشورهای مختلف به سنگاپور سفر می‌کنند تا وعده‌ای را در این رستوران غذا میل کنند.

این رستوران به شکل کامل از تجهیزات بیمارستان تشکیل شده، بخشی از رستوران دارای صندلی‌های چرخدار بیمارستانی است و بخشی دیگر که برای خانواده در نظر گرفته شده از تخت‌های بیمارستان با همان سبک تشکیل شده است. حتی دیوارهای موقت حایل میان صندلی‌ها را نیز پنل‌های بیمارستان تشکیل می‌دهند.

از همه‌ مهمتر سرو غذا در ظروف اتاق عمل و نیز نوشیدنی در کیسه‌های خون و سس داخل سرنگ است.

حتی نورپردازی داخل رستوران هم شبیه اتاق عمل است. البته غذای این رستوران اصلا شبیه غذاهای بیمارستان نیست و افراد می‌توانند هر نوع غذایی از فست‌فود تا غذاهای سنتی را در این رستوران سفارش دهند.

این رستوران که با نام The Clinic شهرت پیدا کرده از عنوان یک قصیده از دامین هرست، هنرمند پاپ اقتباس شده است.

همه پیش‌خدمت‌ها و کارکنان لباس پزشکان و پرستاران را به تن کرده و همانند پرسنل بیمارستان از مشتریان پذیرایی می‌کنند.

 

رستورانی عجیب در سنگاپور

 

رستورانی عجیب در سنگاپور

 

رستورانی عجیب در سنگاپور

 

رستورانی عجیب در سنگاپور