راهنمای خرید سوغاتی از دبی

نام شهر : دبی

راهنمای خرید سوغاتی از دبی؛ از دبی چی بخریم؟

همه‌ مسافرینی که به دبی سفر می‌کنند علاوه بر خرید کالاهای مورد نیاز خود، به دنبال هدایایی می‌گردند که برای دوستان و نزدیکان خود به عنوان سوغات ببرند. علاوه بر سوغاتی که منحصرا مخصوص دبی هستند، هزاران کالای دیگر نیز در مراکز خرید این شهر به فروش می‌رسند که ممکن است آنها را در کشور خودتان یا هرجای دیگر نیز دنیا پیدا کنید. در ادامه با برخی از کالاهایی که گردشگران در سفر به دبی می توانند خریداری نمایند، آشنا می‌شویم.


خرید لباس از دبی

در دبی، لباس‌های مختلف با رنگ، طراحی، جنس و قیمت‌های گوناگون به فروش می‌رسد. اگر می‌توانید برای خرید لباس بیشتر هزینه کنید، به فروشگاه‌های برندهای مشهور و بین‌المللی سر بزنید. در سایر فروشگاه‌ها و مراکز خرید هم می‌توانید لباس‌های با کیفیتی خریداری کنید. در روزهای مختلف سال، به بهانه‌های گوناگون، حراج‌های مختلفی برگزار می‌شود که بهترین فرصت برای خرید هستند.


وسایل الکترونیکی موجود در دبی

اگر دنبال خرید وسایل الکترونیکی هستید یا  می‌خواهید گوشی خود را عوض کنید، دبی بهترین مکان است. اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید از تخفیف‌های ویژه و بی‌سابقه در نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج (GITEX) دیدن کنید. این نمایشگاه سالانه به مدت یک هفته برگزار می‌شود و میزبان نام‌های مشهور در زمینه‌ی تولید محصولات فناوری است. هنگام خرید گارانتی بین‌المللی درخواست کنید و دقت کنید که وسیله‌ی مورد نظر از نظر ولتاژ با استاندارهای ایران سازگاری داشته باشد.


خرید فرش در دبی

خارج از ایران، هیچ جایی بهتر از دبی برای خرید فرش با کیفیت نیست. فرش‌ها، آینه‌یپ تمام‌نمای فرهنگ یک کشور هستند و هیچ خانه‌ای را پیدا نمی‌کنید که در آن فرش یا قالیچه‌ای نباشد. فرش‌ها، ابعاد و جنس‌های مختلفی دارند. فرش‌های ماشینی بسیار ارزان‌تر هستند اما فرش‌های دست بافت، بسیار نفیس و گران. البته بیشتر فرش‌های موجود در دبی از ایران یا کشمیر هستند.

 

شکلات های بی نظیر دبی

شکلاتی که در دبی می‌توانید بخرید با شکلات‌های دیگر دنیا فرق دارد. این شکلات‌ها با ترکیبی از شیر شتر و طعم‌دهنده‌های عربی، تهیه می‌شوند و در بسته‌های زیبایی به فروش می‌رسند.

 

ادویه جات دبی

ادویه‌جات عربی، طعم و عطر منحصربه‌فردی دارند. در تمام سوپرمارکت‌ها می‌توانید این ادویه‌های با کیفیت را پیدا کنید

 

خرید عطر در دبی

در فروشگاه‌های مختلف می‌توانید عطرهای عربی یا عطرهای برندهای مشهور دنیا را با قیمت‌های مناسبی خریداری کنید. عطرهای عربی در هر فروشگاه و مرکز خریدی با قیمت‌های بسیار مناسب پیدا می‌شوند.

 

خرید سوغاتی از دبی

 

خرید سوغاتی از دبی

 

خرید سوغاتی از دبی

 

خرید سوغاتی از دبی