در کازابلانکا به کجا سر بزنیم؟

نام شهر : کازابلانکا

در کازابلانکا به کجا سر بزنیم؟

 

مراکش کشوری در شمال غربی آفریقا است، این کشور ساحل طولانی با اقیانوس اطلس دارد، پایتخت این کشور نیز به همین نام است، که به معنی سرزمین خدا ترجمه می شود، این کشور دارای تاریخی کهن و شهرهای بندری جذابی است. مهمترین شهر بندری کشور مراکش، شهر معروف کازابلانکا است که از مقاصد توریستی مهم این کشور نیز به شمار می آید. تور مسافرتی کازابلانکا جزء تورهای مسافرتی مهم قاره آفریقا است. و از طرفداران زیادی در ایران برخوردار است. شب های کازابلانکا بسیار جادویی و عاشقانه است. پیشنهاد می کنیم که برای آشنا شدن با جاذبه های توریستی مهم کازابلانکا به مطالعه این مقاله ادامه دهید.

 

در صورتی که علاقه مند هستید که از تورهای مسافرتی پاییزی مطلع شوید تا شاید سفر بعدی خود را رقم بزنید، می توانید به بخش تورها در وبسایت تفرج مراجعه کنید. یا تفرج را در شبکه های اجتماعی مانند، توییتر، فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام دنبال نمایید. با ما همراه باشید.

 

کرنیشه

تور مسافرتی

کرنیشه یک کلمه فرانسوی است که به معنی جاده کنار ساحل است. کرنیشه کازابلانکا در حومه آین دیاب مرکز تفریحات ساحلی است و برای کسانی که می خواهند دیده شوند و دیگران را ببینند ایده آل است. اکثر سواحل کرنیشه به هتل ها و تفریحگاه های لاکچری تبدیل شده است. به عبارتی دیگر کازابلانکا را بدون کرنیشه آن تجربه نکنید!

 

بازارچه مرکزی

تور مسافرتی

بازارچه مرکزی بهترین مکان برای خریدهای گردشگران و توریست ها است. این بازارچه در مرکز شهر کازابلانکا قرار دارد. جایی که اغلب افراد محلی خرید و فروش خود را در آنجا انجام می دهند. از خرید و فروش سبزیجات و خواروبار گرفته تا پوشاک و صنایع دستی، تقریبا اکثر کالاهای مصرفی در این بازارچه به فروش می رسند. این مکان، جایی عالی برای عکاسی است، فراموش نکنید که حتما یک جفت دمپایی معروف مراکشی برای خودتان بخرید.