در تفلیس چه کارهای می توانم انجام دهم؟

نام شهر : تفلیس

در تفلیس چه کارهای می توانم انجام دهم؟

 

تفلیس و باتومی، دو شهر توریستی معروف کشور گرجستان است، این دو شهر در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست های ایرانی قرار گرفته است. امکان ندارد فصلی از راه برسد و تور مسافرتی گرجستان در بین تورهای مسافرتی آژانس ها وجود نداشته باشد. تنوع تورهای مسافرتی گرجستان محدود است، معمولا این تور مسافرتی در شهر تفلیس، پایتخت گرجستان، یا تفلیس و باتومی ارائه می شود. اما اگر شما تور مسافرتی گرجستان را انتخاب کرده اید و نمی دانید که در تفلیس چه کارهایی انجام دهید، با ما همراه باشید.

 

  1. به محله قدیمی شهر تفلیس سر بزنید

تور مسافرتی

محله قدیمی تفلیس بسیار آرام، ساکت و با صفا است، قدم زدن در این محله و دیدن کردن از فروشگاه ها، نوشیدنی فروشی ها بسیار لذت بخش است، اگر گذرتان به محله قدیمی تفلیس افتاد، نوشیدنی های محلی آن جا را امتحان نمایید.

 

  1. حمام گوگرد بگیرید

تور مسافرتی

حمام های گوگرد معروف تفلیس در منطقه آبانوتوبانی در وسط شهر مستقر هستند. این حمام های گوگرد بهترین جا برای آرام شدن و خلاص شدن از دست دردهای بدن است. بهتر است در فصل های سرد مانند پاییز و زمستان به این حمام ها سر بزنید.

 

  1. از کلیسای جامع تثلیث مقدس تفلیس دیدن نمایید

تور مسافرتی

در گرجستان تا چشم کار می کند، کلیسا دیده می شود. اما بزرگترین و زیباترین کلیسای تفلیس، کلیسای تثلیث مقدس است. با 100 متر ارتفاع، این کلیسا سومین کلیسای بزرگ در دنیا است. و از معماری زیبایی در ساخت آن به کار رفته است.

 

  1. از غذاهای محلی نوش جان کنید

تور مسافرتی

گوشت را هیچ وقت نمی توانید از غذاهای گرجستان حذف کنید، البته اخیرا یک کافه در تفلیس غذاهایی برای گیاهخوارها ارائه می کند، اما اکثر غذاهای این کشور از ترکیب گوشت و سبزیجات تهیه شده اند. غذاهای گرجستانی همگی لذیذ و خوشمزه هستند، اگر شهر را گشته اید و گرسنه هستید، بهترین زمان برای امتحان کردن غذاهای تفلیس است.