دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت پنجم)

نام شهر : بدون شهر

دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت پنجم)

 

حدود چهار قسمت از مجموعه چند قسمتی "دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید" می گذرد و در این چهار قسمت ما به شما 12 دریاچه دیدنی و شگفت آور قاره سبز را معرفی نمودیم، و در حال حاضر در قسمت پایانی این مجموعه به سر می بریم، و در قسمت پایانی شما را با سه دریاچه دیگر آشنا می کنیم. البته زیبایی های قاره سبز به این راحتی ها تمام نمی شوند، همانطور که گفته شد قاره سبز دارای بسیاری جاذبه طبیعی بی نظیر است که برای تجربه تمام آنها باید چند سالی وقت گذاشت.

 

معمولا در بخش جاذبه های وبسایت تفرج شما می توانید هم با مکان های توریستی که در تورهای مسافرتی ارائه می شوند آشنا شوید و هم با جاذبه هایی که از طریق تورهای مسافرتی قابل دسترس نیستند. در صورتی که می خواهید از تورهای مسافرتی به روز مطلع شوید، می توانید به بخش تورها در وبسایت تفرج مراجعه نمایید.

 

  1. دریاچه هالستاترسی، اتریش

تور مسافرتی

دریاچه ای زیبا که جزء میراث جهانی یونسکو به حساب می آید. این دریاچه اتریشی جایی برای آرامش گرفتن و ریلکس کردن برای تمام افراد است. جایی که از شلوغی خالی است و اطراف آن با کوه ها و جنگل ها احاطه شده است. پارو زدن در قایق و ماهیگیری جزء فعالیت هایی است که اغلب در این  مکان صورت می گیرد.

 

  1. دریاچه کونیگزه، آلمان

تور مسافرتی

این دریاچه در جنوب شرقی آلمان قرار دارد و در کنار مرز اتریش است. این دریاچه عمیق ترین و تمیز ترین دریاچه آلمان است. این مکان برای بسیاری از خانواده ها و دوستان جای تفریحات آخر هفته به حساب می آید.

 

  1. دریاچه دهانه ای کرید، ایسلند

تور مسافرتی

ایسلند به خاطر دریاچه های دهانه ای در دنیا مشهور است. اما پربازدید ترین و مشهور ترین دریاچه آن، کرید است.           دریاچه ای آتشفشنانی که رنگ آبی آن شما را شگفت زده می کند. این دریاچه در جنوب ایسلند قرار دارد.