دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت چهارم)

نام شهر : بدون شهر

دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت چهارم)

 

در قسمت های پیشین بخش عظیمی از دریاچه های مشهور قاره سبز را به شما معرفی نمودیم. البته دریاچه هایی که ما به شما در این مجموعه چند قسمتی معرفی می کنیم، شاما همه دریاچه های قاره اروپا نمی شود، بلکه فقط شامل مشهورترین و پر بازدیدترین آنها است. همانطور که در پست های پیشین نیز گفتیم، جاذبه های طبیعی قاره سبز به این سادگی ها تمام نمی شوند. شاید تجربه همه جاذبه های طبیعی قاره اروپا به صورت مفصل نیمی از عمر شما را بگیرد. البته ناگفته نماند اکثر جاذبه های طبیعی اروپا از طریق تورهای مسافرتی قابل بازدید نیستند.

 

اگر به دنبال جاذبه های شهری به خصوص در شهرهای بزرگ اروپا و بازدید از مکان های تاریخی هستید، تورهای مسافرتی اروپا به ویژه تورهای ترکیبی آن می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی می توانید در وبسایت تفرج به بخش تورها مراجعه کنید.

 

  1. دریاچه لوسرن، سوئیس

تور مسافرتی

دریاچه لوسرن در وسط سوئیس قرار دارد و توسط تپه ها و کوه های کوچک و بزرگ احاطه شده است.  گفته می شود که دریاچه لوسرن از آبدره های نروژ سرچشمه می گیرد. به غیر از دریاچه از خود شهر لوسرن نیز دیدن کنید، جاذبه های تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارد.

 

  1. دریاچه سایما، فنلاند

تور مسافرتی

با داشتن 4400 کیلومتر مربع مساحت، دریاچه سایما چهارمین دریاچه بزرگ اروپا است. همچنین یکی از زیباترین دریاچه های اروپا و یکی از تماشایی ترین منظره های فنلاند است. دوچرخه سواری در کنار ساحل این دریاچه با تماشای منظره آن بسیار لذت بخش است.

 

  1. دریاچه پلیتویس، کرواسی

تور مسافرتی

پارک ملی دریاچه پلیتویس یکی از قدیمی ترین پارک های ملی در جنوب شرقی اروپا است. این دریاچه به دلیل زیبایی بی نظیر مناظر آن در جهان قابل تحسین است. کسانی که به حیات وحش علاقه دارند، این مکان می تواند جای مناسبی برای آنها باشند، زیرا تنها مکان توریستی در اروپا است که خرس ها و گرگ ها در آن پرسه می زنند.