دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت سوم)

نام شهر : بدون شهر

دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت سوم)

 

در قسمت سوم مجموعه " دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید" به سر می بریم، و اگر این مجموعه جذاب را دنبال کرده باشید، تا به حال با 6 دریاچه زیبا و شگفت انگیز قاره سبز آشنا شده اید. قاره اروپا قطب جاذبه های طبیعی است، کافی است که از شهرهای بزرگ این کشور خارج شوید تا جاذبه های طبیعی کوچک و بزرگ را در جاده های آن ببینید، همچنین روستاهای اروپا بهترین مکان برای لذت بردن از جاذبه های طبیعی قاره سبز است.

 

تورهای مسافرتی اروپا اغلب به صورت تورهای ترکیبی سه کشور ارائه می شوند، البته تورهای مسافرتی که شامل یک کشور باشد و چند شهر آن را مورد بازدید قرار دهد نیز وجود دارد. برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی می توانید از طریق وبسایت تفرج، بخش تورها را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید تا شاید تور مسافرتی مورد نظرتان را بتوانید پیدا کنید. حال برای آشنا شدن با سه دریاچه زیبا و شگفت انگیز دیگر اروپا با ما همراه باشید.

 

  1. دریاچه دویچ، اسکاتلند

تور مسافرتی

دریاچه های زیبای بسیاری در مناطق کوهستانی اسکاتلند وجود دارد. اما ما این دریاچه را به خاطر نمای فوق العاده جذابش انتخاب کرده ایم، این دریاچه در غرب اسکاتلند قرار دارد. نمای این دریاچه به لطف قلعه ایلان دونان کامل شده است.

 

  1. دریاچه بلد، اسلوونیا

تور مسافرتی

این دریاچه کوچک اما جادویی را می توانید در منطقه جولین آلپس شمال غربی اسلوونیا پیدا کنید. در وسط این دریاچه یک جزیره بسیار کوچک می بینید که یک کلیسای قرن هفدهمی به همراه برج ساعت در آن قرار دارد.

 

  1. دریاچه کیلارنی، ایرلند

تور مسافرتی

ایرلند به خاطر جاذبه های طبیعی وحشی و ناهموار اش در سراسر دنیا مشهور است. اما اگر به دنبال زیباترین طبیعت و منظره این سرزمین هستید، دریاچه کیلارنی تنها انتخاب شماست. در اطراف این دریاچه قلعه های تاریخی هم وجود دارد که برای افراد علاقه مند به تاریخ، عالی است.