دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت دوم)

نام شهر : بدون شهر

دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت دوم)

 

در قسمت قبلی مجموعه "دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید" به بررسی قاره سبز و خوش آب و هوای اروپا پرداختیم، و توضیح دادیم که در بسیاری از قسمت های این قاره سبز، جاذبه های طبیعی زیبا و شگفت انگیز نهفته است. و متاسفانه اکثر جاذبه های طبیعی قاره اروپا در خارج از شهرها قرار دارند، و از طریق تورهای مسافرتی قابل دسترس نیستند. مگر اینکه تورهای مسافرتی خاصی، به جهت طبیعت گردی در جاذبه های طبیعی اروپا ارائه شوند. در غیر این صورت بازدید از این جاذبه های طبیعی در تورهای مسافرتی شهری اروپا غیرممکن است.

 

اما اگر خود شما اهل ماجراجویی و سفر باشید می توانید با تشکیل یک گروه و فراهم کردن امکانات از این جاذبه های طبیعی و به خصوص دریاچه های قاره سبز، که هدف این مجموعه چند قسمتی است دیدن کنید، اگر علاقه مند به سفر در فصل پاییز هستید برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی در وبسایت تفرج به بخش تورها سر بزنید.

 

  1. دریاچه کومو، ایتالیا

تور مسافرتی

دریاچه های شمال ایتالیا همگی شگفت آور و خارق العاده هستند، اما به جرات می توان گفت که دریاچه کومو، زیباترین آنها است. کوه های پوشیده از درخت اطراف دریاچه و خانه های رنگارنگ و دوست داشتنی آن بی نظیر است. جالب است بدانید که این دریاچه، تفریحگاه مورد علاقه بازیگر سینمای آمریکا، جورج کلونی است.

 

  1. دریاچه واست واتر، انگلیس

تور مسافرتی

این دریاچه بزرگ و زیبا در پارک ملی انگلیس واقع است. این دریاچه زمانی، زیباترین منظره بریتانیا به حساب می آمد، ناگفته نماند که دسترسی به این دریاچه کمی سخت است، اما مناظر زیبای آن خستگی این سختی را از تن شما بیرون خواهد کرد.

 

  1. آبدره ساگنه، نروژ

تور مسافرتی

نروژ کشور آبدره های تماشایی و شگفت انگیز است. حدود چهار آبدره در منطقه غربی نروژ وجود دارد. اما زیباترین آنها آبدره ساگنه است که به عنوان سومین آبدره طولانی در دنیا شناخته شده است. قایق رانی در این آبدره و تماشای مناظر آن بسیار لذت بخش است.