دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت اول)

نام شهر : بدون شهر

دریاچه هایی که در اروپا باید از آنها دیدن کنید (قسمت اول)

 

اروپا به قاره سبز مشهور است، این قاره سرسبز به دلیل قرار داشتن در یک موقعیت جغرافیایی ایده آل و مجاور دریا دارای جاذبه های طبیعی فراوانی است. تورهای مسافرتی اروپا معمولا به صورت تورهای مسافرتی ترکیبی ارائه می شوند، برای مثال سه کشور ایتالیا، فرانسه و سوئیس به عنوان مقاصد گردشگری تور مسافرتی در نظر گرفته می شوند. و در طول 10 روز از جاذبه های گردشگری مهم این سه مقصد دیدن می شود.

 

اما بعضی از مقاصد ممکن است که در تورهای مسافرتی اروپا، ارائه نشوند، یا حتی اگر این مقاصد در تورهای مسافرتی ارائه شوند، طبق برنامه تور چند ساعت در محل جاذبه باشید. در این مجموعه چند قسمتی ما به شما زیباترین دریاچه های اروپا را معرفی می کنیم، تا اگر دلتان خواست که در کنار این دریاچه ها اتراق کنید و زمان بیشتری را در این جاذبه های طبیعی بگذرانید.

 

  1. دریاچه انسی، فرانسه

تور مسافرتی

این دریاچه در بین اروپاییان و گردشگران خارجی بسیار محبوب است. این دریاچه هر چیزی که از یک جاذبه ساحلی را بخواهید را دارا است. نماهای کوهستانی، هوای خنک و تازه آلپی، آب آبی رنگ و تازه، و بسیاری از روستاهای اطراف که می توانید از آنها دیدن کنید.

 

  1. دریاچه جنوا، سوییس، فرانسه

تور مسافرتی

با فاصله نه چندان زیاد از دریاچه انسی، دریاچه جنوا یکی از مشهورترین دریاچه ها در کل اروپا است. همچنین یکی از بزرگترین دریاچه ها در کل قاره اروپا است، به طوری که از کشور سوئیس تا فرانسه کشیده شده است. ساختمان های اطراف سواحل دریاچه جنو شما را به قرون وسطی می برند، همچنین شهرک های بسیار زیادی در اطراف این دریاچه وجود دارند که می توانید از آن ها دیدن نمایید.

 

  1. دریاچه گاردا، ایتالیا

تور مسافرتی

دریاچه گاردا یکی از رومانتیک ترین دریاچه های اروپا به حساب می آید. چه جایی بهتر از دریاچه ای در کنار کوه های ایتالیا و روستاهایی در میان جنگل های سرسبز، می توانید برای گذراندن تعطیلات پیدا کنید؟ خانه های تفریحی زیبایی برای مسافرین در کنار این دریاچه وجود دارد که می توانند در آن اقامت گزینند.