خدمات رایگان هتل ها

نام شهر : تهران

اقامت در یک هتل لاکژری و چند روزی آسودن برای همه ما خوشایند و لذتبخش است.شما به هر میزان که دارای موقعیت مالی خوب و ثروت فراوان باشید زمانی که در هتل هستید از استفاده اقلام رایگان داخل اتاق همانند مواد شوینده و دمپایی روفرشی و ... حتما بسیار لذت میبرید.حداقل من بعنوان نویسنده این مطلب عاشق استفاده از این موارد مفتی هستم.ضمن اینکه همواره احساس میکنم با استفاده از این کالاها و به همراه بردن آنها هنگام ترک هتل پول سفر خود را درآورده ام !!!

از این صحبتها که بگذریم در این مقاله میخواهیم به شما بگوییم در بسیاری از هتل های درجه یک سطح دنیا امکانات دیگری خارج از امکنات روتینی که همه ما میدانیم وجود دارد که در صورت درخواست شما هتل موظف به در اختیار گذاردن آنها میباشد.حالا با هم به بررسی این موارد بپردازیم :

سشوار و اتوی مو

معمولاً در اکثر هتل ها علی الخصوص هتل های سطح بالا دستگاه سشوار برای استفاده مهمانان وجود دارد.اما اگر هم در دسترس نبود در صورت درخواست شما هتل نه تنها سشوار بلکه اتوی مو نیز به رایگان در اختیار شما خواهد گذاشت.

اتوی-مو

 

جوراب

اگر شما هم از آن دسته افراد سرمایی هستید که باید در فصل سرما چندین و چند لایه لباس بپوشید دیگر نگران فراموش کردن و همراه نداشتن جوراب هنگام سفر نباشید.اگر درخواست کنید هتل به هر تعداد جوراب نو و تمیز در اختیار شما میگذارد.

socks

 

خمیردندان و مسواک

حفظ بهداشت دندان که بطور عادی و روزمره بسیار مهم است اما وای به روزی که در زمان سفر مسواک و خمیردندان را فراموش کرده و با خود نبرده باشید که اگر این بلا به سرتان آمده باشد درک میکنید منظور نویسنده را !

در صورتی که مسواک و خمیردندان در دسترس شما نبود حتما از رسپشن یا خانه داری هتل درخواست کنید.

 

tooth-paste

 

کیت نخ و سوزن

وای به روزی که در حین یک سفر کاری بسیار مهم و پیش از یک جلسه کاری که در واقع هدف سفر شما بوده ببینید دکمه کتی که قصد پوشیدن آنرا داشتید کنده شده.اما نترسید بدون معطلی از هتل بخواهید تا کیت نخ و سوزن برای شما ارسال کنند و دکمه کت خود را بدوزید البته اگر هنر دوزندگی دارید.

sewing-kit

 

اسباب بازی

مسافرینی که کودک همراه دارند حتما با بنده موافقند که سرگرم بودن کودک در طول سفر یک موهبت است.اما همه وسایل سرگرمی کودک را نمیتوان همراه داشت.پس در صورت نیاز به راحتی تعدادی اسباب بازی سرگرم کننده را برای کودک خود از هتل درخواست کنید.

toy

 

مت یوگا

انجام حرکات ورزشی و تمرین روزانه که همیشه سفارش شده و خوانندگان خوش ذوق و ورزشکار ما این موضوع را بسیار جدی میگیرند.نکته مهم اینجاست که شما در طول سفر هم دست از ورزش نکشید.اگر خواستید در اتاق خود روزی چند دقیقه را به ورزش اختصاص دهید از هتل بخواهید تا مت یوگا در اختیار شما بگذارد که هم برای انجام تمرینات یوگا و هم سایر تمرینات ورزشی بسیار مناسب است.

yoga-matt

 

شارژر،آداپتور و تبدیل

هتل ها برای رفاه حال مهمانان هر گونه شارژر،آداپتور و یا تبدیل را برای استفاده لوازم برقی و الکترونیکی مهمانان در اختیار آنها قرار می دهند.جالب است بدانید اکثر اینگونه لوازم همان لوازمی هستند که مسافرین در هتل جاگذاشته و دیگر برای پس گرفتن آن مراجعه نمی نمایند.هتل این لوازم را جهت استفاده سایرین به کار می گیرد.

charger

 

حوله

در همه هتل ها و مخصوصاً هتل هایی که استخر دارند و یا ساحلی هستند و امکان آفتاب گرفتن در آنها وجود دارد هتل به هر تعداد که بخواهید حوله تمیز در اختیار شما میگذارد.

towel

 

بروشورها و راهنمای سفر

در هر شهر و کشوری که اقامت دارید هتل انواع بروشورها و کتابچه های راهنمای سفر را به رایگان به شما خواهد داد.پس با خیال راحت و بدون پرداخت هزینه از این امکان برای آشنایی بیشتر با شهر یا کشوری که در آن اقامت دارید و استفاده بهتر از مدت زمان مسافرت خود راهنمای مربوط به آن شهر یا کشور را از هتل بخواهید.

trvel-guide