جاذبه های گردشگری پرطرفدار سنگاپور

نام شهر : سنگاپور

تور مسافرتی سنگاپور

در دهه آخر شهریور ماه به سر می بریم و دمای هوا رو به کاهش است، دیگر باید خود را برای خداحافظی با فصل تابستان آماده کنیم. بسیاری از خانواده ها به تازگی از مسافرت و یا تور مسافرتی خود بازگشته اند و در حال خانه تکانی پاییزی هستند، مسافرت های تابستانی و تورهای مخصوص این فصل به همراه آفرهای ویژه دیگر به پایان خود رسیده اند، پس اگر در این فصل به مسافرت نرفته اید و یا اصلا علاقه ای به سفر در گرمای تابستان را ندارید، پیشنهاد می کنیم که خود را برای تورهای مسافرتی پاییزی آماده کنید. برای مطلع شدن از پکیج های تورهای مسافرتی پاییزی در سایت تفرج  به بخش تورها مراجعه کنید.

امروز قصد داریم سنگاپور، یکی از شهرهای زیبا و پرمخاطب جنوب شرقی آسیا را بررسی و جاذبه های معروف پاییزی آن را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید!

جاذبه های گردشگری پرطرفدار سنگاپور

  1. گردونه سنگاپور

تور مسافرتی

امکان ندارد گردشگری به سنگاپور سفر کند و سوار گردونه سنگاپور نشود، با ارتفاع گرفتن در این گردونه می توانید تمام شهر را در یک نگاه، تماشا کنید. این گردونه هم در روز و هم در شب کار می کند، پس شما خودتان می توانید منظره ای که علاقه دارید ببینید را انتخاب کنید.

  1. باغ وحش سنگاپور

تور مسافرتی

باغ وحش سنگاپور به عنوان بهترین باغ وحش جنگلی دنیا شناخته شده است. ورود کودکان و بزرگسالان به این باغ وحش آزاد است. در این باغ وحش حیوانات بسیاری از گونه ها مختلف وجود دارد، به خصوص ببرهای سفید آن خیلی دیدنی هستند.

  1. منطقه چینی ها

تور مسافرتی

اگر دلتان می خواهد که در حین سفر و گشت و گذار در سنگاپور، سری هم به کشور چین بزنید، کافی است که به منطقه چینی ها بروید، معماری خاص و غذای چینی و همچنین جشن های سنتی چینی را می توانید در این منطقه تجربه کنید.