جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت چهارم)

نام شهر : بدون شهر

جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت چهارم)

 

در قسمت های پیشین مجموعه "جاذبه های کشف نشده فرانسه" درباره کشور فرانسه و خصوصیات شگفت انگیز و بی نظیر آن صحبت کردیم، همچنین به شما خوانندگان عزیز، 9 جاذبه مشهور این کشور را معرفی نمودیم. کشور فرانسه همیشه جزو برترین مقاصد توریستی و تورهای مسافرتی اروپا بوده است، و در آینده نیز خواهد بود، بدون شک فرانسه با این همه زیبایی و جاذبه های گردشگری به ویژه شهر رومانتیک پاریس این جایگاه را از دست نخواهد داد.

 

در اینجا به قسمت پایانی مجموعه "جاذبه های کشف نشده فرانسه" رسیده ایم، در این مجموعه چهار قسمتی ما به شما خوانندگان عزیز 12 جاذبه مهم کشور فرانسه را معرفی کردیم، البته برج ایفل و موزه لوور را در این مجموعه چهار قسمتی پیدا نخواهید کرد، زیرا این دو جاذبه هایی هستند که همیشه دیده شده اند، و ما برای شما جاذبه هایی را به ارمغان آوردیم که تا به حال شاید با آنها آشنا نشده بودید. برای آشنا شدن با سه جاذبه دیگر کشور فرانسه با ما همراه باشید و به جهت مطلع شدن از تورهای مسافرتی فرانسه و یا تورهای ترکیبی اروپا می توانید به صورت روزانه به وبسایت تفرج سر بزنید.

 

  1. برتانی

تور مسافرتی

برتانی یک منطقه تاریخی و زیبا در شمال شرقی فرانسه است. دریا کنارهای زیبا و چشم اندازهای تماشایی، روستاهای ماهیگیری عجیب و جالب و اسکله های طوفانی، برتانی را به یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی فرانسه تبدیل کرده است.

 

  1. بیاریتز

تور مسافرتی

بیاریتز یکی از زیباترین شهرهای ساحلی خلیج بیسای در فرانسه است. همیشه در این سواحل جشن های کوچک و بزرگ بر پا است. کافی است که نام آن را در گوگل جستجو کنید تا با عکس های پر جمعیت و شاد رو به رو شوید.

 

  1. روکامادور

تور مسافرتی

روکامادور که یک منظره مقدس و فراموش نشدنی است کاملا روی یک صخره آهکی ساخته شده است. جالب است بدانید که در قرن یازدهم این منطقه بعد از اورشلیم و رم، پر رفت و آمد ترین مقدص مذهبی و مقدس شمرده می شد.