جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت سوم)

نام شهر : بدون شهر

جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت سوم)

فرانسه یکی بزرگترین کشورهای اروپا است، طبیعت آن دیدنی، زیبا و دلنشین است، تاکستان های فرانسه و نوشیدنی سازی آن در جهان بسیار مشهور است، البته در مقوله غذا و نوشیدنی، پنیرهای فرانسوی نیز در دنیا از شهرت خاصی برخوردار اند. فرانسه قطب لوازم آرایشی، مد و لباس است، البته زبان شیرین و فرهنگ آن همانند دیگر خصوصیات آن وصف نشدنی است. در تمام دنیا فرانسه مقصد بسیاری از تورهای مسافرتی اروپایی است.

 

به ویژه در تورهای مسافرتی ترکیبی اروپا امکان ندارد که نام کشور فرانسه به چشم نخورد، شاید به نظرتان فصل پاییز، زمان مناسبی برای سفر به فرانسه نباشد، اما فصل پاییز بسیاری از زیبایی های فرانسه و به خصوص شهر پاریس را نمایان می کند که دیدن این جاذبه ها در فصل های دیگر چندان ویژه به نظر نمی رسند. در این قسمت از مجموعه "جاذبه های کشف نشده فرانسه" برای شما سه جاذبه توریستی دیگر از کشور فرانسه را معرفی می کنیم.

 

  1. شامونی مون بلان

تور مسافرتی

شامونی یک روستا در نزدیکی های مرز فرانسه در ناحیه رون آلپ است. این روستا در اولین دوره بازی های المپیک میزبان  بازی های زمستانی بوده است. نمای کوهستانی این منطقه تماشایی و به یاد ماندنی است. ارتفاعات این منطقه به 5 هزار متر نیز می رسد.

 

  1. روستاهای الزاس

تور مسافرتی

بسیاری از روستاهای زیبای فرانسه در خطه سبز الزاس قرار دارند، جایی که کوه های واسگ با رود راین و کشور آلمان هم مرز می شود. گشت و گذار و وقت گذرانی در این روستاها بسیار لذت بخش و دلپذیر است. در صورت سفر به فرانسه حتما به این روستاها سر بزنید.

 

  1. کارکاسون

تور مسافرتی

با قلعه های قرون وسطایی و باغ های سرسبز اطراف آن و زندگی روستایی، تصویر کارکاسون بیشتر به یک داستان افسانه ای شباهت دارد. این شهر بازسازی شده تاریخی بازدیدکنندگان را به قرون وسطی می برد، این جاذبه یکی از جاذبه های است که حتما می بایست در سفر به کشور فرانسه از آن دیدن کرد.