جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت دوم)

نام شهر : بدون شهر

جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت دوم)

 

در قسمت پیشین "جاذبه های کشف نشده فرانسه" جاذبه های گردشگری کشور فرانسه که اغلب در تورهای مسافرتی و سفرها به آن ها مراجعه نمی شود را به شما معرفی کردیم، معمولا در تورهای مسافرتی اروپا و به خصوص تور مسافرتی فرانسه، تنها شهر پاریس سیاحت می شود و به گشت و گذار جاذبه های پاریس اکتفا می شود.

 

 اما اگر عاشق کشور فرانسه و زبان و فرهنگ آن باشید، مطمئنا به گشت و گذار در شهر پاریس اکتفا نمی کنید. در این قسمت از "جاذبه های کشف نشده فرانسه" به شما سه جاذبه دیگر که در سفر به کشور فرانسه باید از آن دیدن کنید را  معرفی می کنیم. برای مطلع شدن از تورهای مسافرتی پاییزی به خصوص تور مسافرتی فرانسه و تورهای مسافرتی ترکیبی اروپا به بخش تورها در وبسایت تفرج سر بزنید.

 

  1. قلعه های دره لوییر

تور مسافرتی

گشت و گذار در دره لوییر مانند گشت و گذار در نقاشی های کتاب داستان کودکان است. از رودخانه ها گرفته تا درختان سرسبز و جادویی. و البته این نمای زیبا را قلعه های شگفت انگیز دره لوییر کامل می کنند. کل دره لوییر به نام باغ فرانسه در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

 

  1. کلیسای جامع شارتر

تور مسافرتی

کلیسای شارتر بیش از هشت قرن است که در مانند نگینی در رکاب شهر شارتر می درخشد. این کلیسای غول پیکر متعلق به دوره قرون وسطی است. شهر شارتر در 80 کیلومتری جنوب غربی شهر پاریس قرار دارد. کلیسای شارتر از معماری گاتیگ قرون وسطی بهره مند است. اما رنگ آمیزی آن بسیار شاد و دوست داشتنی است.

 

  1. پروانس

تور مسافرتی

پروانس چشم انداز زیبای باغ های زیتون است. تبه های آفتاب گرفته و مزارع اسطوخودوس ارغوانی است. این شهر هنرمندان زیادی را تحت تاثیر خود قرار داده است مانند پیکاسو، شاگال، ماتیس و کزان. پروانس بهترین مقصد برای لذت بردن از جاذبه های طبیعی فرانسه است.