جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت اول)

نام شهر : بدون شهر

جاذبه های کشف نشده فرانسه (قسمت اول)

 

معمولا افراد، فرانسه را با پاریس، برج ایفل، موزه لوور و عشق می شناسند. این چیز عجیبی نیست، زیرا معمولا تورهای مسافرتی فرانسه که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شوند، شهر پاریس را به عنوان مقصد هدف قرار می دهند و به جاذبه های شهر پاریس اکتفا می کنند. البته بدیهی است که قطب توریستی کشور فرانسه شهر پاریس است اما ما قصد داریم در این مجموعه سه قسمتی، دیگر جاذبه های گردشگری فرانسه را به شما معرفی کنیم.

 

در صورتی که قصد دارید از تورهای مسافرتی اخیر در تفرج مطلع شوید، در وبسایت تفرج به قسمت تورها سر بزنید، در حال حاضر در فصل پاییز تورهای مسافرتی با قیمت مقرون به صرفه ای ارائه می شوند. و در صورتی که علاقه مندید که با جاذبه های فرانسه بیشتر آشنا شوید، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

 

  1. کاخ ورسای

تور مسافرتی

کاخ ورسای چیزی بیشتر از یک منزل سلطنتی است. کاخ ورسای به جهت به نمایش گذاشتن شکوه سلطنت لوئی چهاردهم ساخته شد. این کاخ درواقع کلبه شکاری پدر لوئی چهاردهم بود که این پادشاه این کلبه ساده را به قصری با نمای داخلی و خارجی باور نکردنی تبدیل کرد.

 

  1. ساحل دریای کوتا

تور مسافرتی

زیباترین و شیک ترین ساحل در فرانسه، ساحل دریای کوتا است. معنی نام این ساحل درواقع "ساحل آبی" است که به دلیل آب های آبی رنگ دریای مدیترانه نام گذاری شده است. این ساحل از سنت تروپز تا منتون که در نزدیکی مرز ایتالیا است، امتداد دارد، اگر در تابستان به فرانسه سفر کردید، گشت و گذار در این ساحل را فراموش نکنید.

 

  1. مون سنت میشل

تور مسافرتی

مون سنت میشل درواقع جزیره ای در نورماندی کشور فرانسه است، این جزیره یک کیلومتر با سواحل شمال غربی این کشور فاصله دارد. نکته جالب درباره این جزیرخ این است که در سرشماری سال 2009 گزارش شده است که 44 نفر در این جزیره زندگی می کنند.