جاذبه های پرطرفدار یونان

نام شهر : آتن

جاذبه های پرطرفدار یونان

 

یونان یکی از کشورهای جنوب شرق اروپا است، این کشور به دلیل تاریخ و فرهنگ غنی در کل جهان معروف است، و می توان این کشور را مهد علم و فلسفه و بزرگترین دانشمندان و فیلسوفان دنیا دانست. به دلیل مجاورت به دریا این کشور از هوای معتدل برخوردار است. اغلب نواحی این کشور را دشت های سرسبز و جنگل های کوهستانی تشکیل داده است.

 

یونان یکی از کشور های است که ممکن است به سختی در لیست مقاصد مسافرتی شما جای بگیرد، اغلب تورهای مسافرتی شامل کشور های شرقی و منطقه قفقاز را شامل می شود، اما در بین تورهای مسافرتی اروپا، تور مسافرتی یونان، طرفداران خود را دارد، اگر قصد داری تور مسافرتی یونان را برای سفر بعدی خود انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می کنید که ادامه این پست را مطالعه کنید، تا با جاذبه های گردشگری یونان آشنا شوید.

 

  1. آکروپولیس، آتن

تور مسافرتی

این بنای تاریخی به عنوان نماد یونان و آتن در دنیا شناخته شده است. این بنای تاریخی در قرن پنجم قبل از مسیح ساخته شده است. این بنای تاریخی یکی از مشهور ترین جاذبه های تاریخی شهر آتن و کشور یونان به حساب می آید.

 

  1. جزیره میکونوس

تور مسافرتی

زیبا ترین و دیدنی ترین جزیره از مجموعه جزایر یونان، جزیره میکونوس است. در این جزیره هر چه را که دلتان بخواهد در تعطیلات دارید، هتل های زیبا، غذاهای دریایی خوشمزه، موسیقی های زنده، به خصوص کافه ها و رستوران های کنار ساحل.

 

  1. دلفی

تور مسافرتی

دلفی نام مکانی مقدس در یونان باستان است که در آن زمان مرکز زمین به حساب می آمده است. دلفی به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری معروف یونان به حساب می آید.

 

  1. صومعه های متئورا

تور مسافرتی

یکی از عجیب ترین جاذبه های کشور یونان صومعه هایی است که در بالای قله های سنگی متئورا ساخته شده است، صومعه های متئورا جز میراث جهانی یونسکو هستند، 4 صومعه از مجموعه صومعه های متئورا به جهت بازدید برای عموم در دسترس است.