برترین جاذبه های توریستی دبی

نام شهر : دبی

تور مسافرتی دبی

تورهای مسافرتی پاییزی در حال شکل گرفتن هستند و کم کم آژانس های مسافرتی در حال اضافه کردن تورهای مسافرتی به اقصی نقاط جهان می باشند.  در فصل پاییز تعداد مسافرین کمتر است و شهرها و مقاصد توریستی خلوت تر و ساکت تر هستند. و این یک فرصتی بی نظیر برای افرادی است که از سفر به شهرهای آرام اما جذاب لذت می برند، تفرج به صورت روزانه برای شما هموطنان عزیز تورهای مسافرتی پاییزی به کشورهای اروپایی و دیگر اقصی نقاط دنیا را برای شما قرار می دهد و شما می توانید با بررسی قسمت تورها از این پکیج های مسافرتی مطلع شوید.

 

برترین جاذبه های توریستی دبی

دبی یکی از مقاصد توریستی مشهور جهان است که از کشورهای اروپایی و قاره آمریکا، سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. ناگفته نماند که درصد خاصی از گردشگران این مقصد توریستی را، ایرانی ها تشکیل می دهند. معمولا فصل پاییز به دلیل کاهش دما، زمان خوبی برای مسافرت به دبی است. تفرج به شما چند جاذبه گردشگری برتر دبی را در این پست معرفی می کند.

 

  1. آکواریوم دبی

تور مسافرتی

یکی از بهترین جاذبه های توریستی این شهر، آکواریوم دبی است، این آکواریوم بیش از 100 گونه آب زیست را در خود نگه داری می کند. این آکواریوم در کف مرکز خرید دبی قرار دارد. اگر وارد باغ وحش زیر آب شوید می توانید به از طریق تونل هایی در آکواریوم قدم بزنید.

 

  1. مرکز خرید امارات

تور مسافرتی

این مرکز خرید یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر دبی است. که اسکی دبی در این مرکز خرید واقع شده است. اسکی دبی در دمای 4- درجه سانتی گراد میزبان اسکی بازان و پنگوئن های دوست داشتنی است. البته به غیر از اسکی دبی، این مرکز خرید شامل یک مرکز سرگرمی و سینما برای خانواده ها نیز می باشد.

 

  1. پارک آبی آکواونتور

تور مسافرتی

اگر خریدهایتان در مراکز خرید دبی به پایان رسیده است و از دمای هوا ناراضی و ناراحت هستید، کافی است به پارک آبی آکواونتور واقع در جزیره نخل بروید. سرسره های آبی این پارک فوق العاده هیجان انگیز اند و در دنیا شهرت جهانی دارند.